Misyon & Vizyon
18 Temmuz 2023


36376274_10156364399457492_5973354474196959232_n.jpg

HASTANEMİZE HOŞGELDİNİZ

     “Menemen Devlet Hastanesi olarak , hastalarımıza verdiğimiz hizmetin verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak temel amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda önceliğimiz hastane çalışanlarımızla uyumlu ve gerekli sinerjiyi oluşturarak, çalışan memnuniyetini sağlamak, bununla hasta memnuniyetinin sirayetini artırmak esas vizyonumuzdur. Pek çok alanda olduğu gibi, sağlık alanında da başarı ekip çalışmasıyla kazanılır. Amacımız ben  olmaktan sıyrılıp, biz olarak ,şefaf ,ortak anlayışla hizmeti gerçekleştirdiğimizde başarı artık kaçınılmazdır.

       İş yaşamındaki  işlerimizi daha uyumlu hale getirebilmek için, verimliliğin ve başarının kaynağı  çalıştığımız ortama uyum sağlamak, değerlerini benimsemek ve aynı misyonu paylaşabilmekten geçmektedir.        Bizler, ortak değerlerimizin ve hizmet politikamızın hedeflerine en kısa sürede ulaşacağına inanıyor ekibimize katılmanızdan onur ve mutluluk duyuyoruz.”

VİZYONUMUZ

       Hasta ve çalışan memnuniyetini ilke edinerek sınıfında lider bir hastane olmak.

MİSYONUMUZ

       Hasta ve çalışan memnuniyetini hedefleyerek, takım ruhu içerisinde, güvenilir, kaliteli sağlık hizmeti sunarız.

DEĞERLERİMİZ

       Hasta haklarına saygılı olmak, tıbbi etik kurallara bağlı olmak, bilgili, güvenilir ve dürüst olmak, özverili, sorumluluk sahibi ve toplum yararını gözetiyor olmak, yeniliklere açık olmak, değişime uyum sağlamak, ekip ruhu içinde işbirliği, dayanışma ve paylaşma ruhuna sahip olmak. 

HEDEFLERİMİZ

       Güler yüzlü ve kaliteli hizmetin her aşamasını, hizmetin en vazgeçilmez parçası olarak kabul edip bu doğrultuda hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek en temel hedefimiz olarak belirledik.